MS v triatlonu Budapešť – zakončení sezóny

20.09.2010 21:51

 

Jedno velké zklamání - tak bych zhodnotila svoje vystoupení na finálním závodě sezóny. V podstatě nevím, co víc bych o tom měla napsat… Se snahou zajet, co nejlepší výsledek na světovém šampionátu jsem se vzdala účasti na MS v duatlonu, které se konalo týden před Budapeští. Nemůžu si nic vyčítat do závodu jsem dala vše co ve mně bylo, ale v danou chvíli to na svět prostě nestačilo.

Zřejmě jsem zatím nedokázala zlomit prokletí dlouhé sezóny s dvěma vrcholy. Moje největší forma gradovala v květnu, červnu a červenci. Během těchto měsíců jsem stihla získat bronzovou medaili na ME v duatlonu, nasbírat plný počet bodů do ČP a umístit se v první TOP TEN na Mistrovství Evropy v triatlonu. Velmi kladně bych dále hodnotila možnost závodit v atletické-extraligové soutěži družstev za Českou Lípu. Zvládla jsem 3 ligová kola, kde se mi vždy dařilo - 1. a 2. místo na 1500m,7. a 4. na 800m, 3. na 3000m př., účast ve štafetách na 4x400m.Celkově jsem nasbírala slušný počet bodů a na mé konto přibylo příjemných pár tisíc korun.

Celkově, až na ten závěr, musím sezónu hodnotit kladně. Hodně věcí se povedlo, toho nevydařeného bylo méně. A tak s chutí do dalšího tréninku, který bude tvrdší a těžší, ale vím, co chci a že mě to baví!!!!!!!!!!

Zpět

Diskusní téma: MS v triatlonu Budapešť – zakončení sezóny

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.