Životopis 

Profil

Narozena:  25. 11. 1991 v Jablonci nad Nisou 

Klub: TJ Bižuterie Jablonec n/N (triatlon), KC Kooperativa SG Jablonec n/N (cyklistika), TJ Liaz Jablonec n/N (atletika)

Výška: 170 cm

Váha: 53 kg

Trenér: Eva Kuříková

V triatlonu závodím od: 2004

Sporty před triatlonem: plavání, atletika

Povolání: studentka Technické univerzity v Liberci, zaměstnanec MV

Cizí jazyky: němčina, angličtina

Website: www.kurikovapetra.webnode.cz

Sponzoři:  BMC, Speedweaponry, Speedo, CSMV

Zájmy a libůstky:

Jídlo: žemlovka, nudle s mákem, Pití: kakao, Herec/herečka: Tom Hanks a Meg Ryan, Film: Láska přes internet, Šťastné číslo: 25

      V šesti letech jsem začala plavat. Mým hlavním plaveckým stylem byly prsa. K triatlonu mě přivedlo zlaté bazarové kolo MERIDA, které jsem dostala k Vánocům a pak jsem na něm vyhrála Olympiádu dětí a mládeže v Brně. Běh jsem nikdy nemusela řešit, prostě to šlo nějak samo.  S trenérem jsem kamarád. Snažím se být zodpovědná. Při běžeckém tréninku je mým sparingem maminka (pořád mě dokáže prohnat). Díky výbornému cyklistickému trenérovi panu Hollósi, mohu trénovat s početnou skupinou profesionálů při KC Kooperativa SG Jablonec n/N. Tato spolupráce mi hodně dává. Výčitky mi nedovolí v tréninku něco ošidit, ale přece jenom raději závodím. Čím větší závod, tím  lepší atmosféra. Múj sportovní vzor je Usain Bolt-sportem se bavit a zároveň být tak dobrá. Pro každou sezónu je hlavním cílem zůstat zdravá a všechno ostatní se už nějak zvládne.

Historie projektu

Stránky publikovány v roce 2010

Naši uživatelé

Stránky jsou určeny širokému spektru návštěníků.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.